O Galerii Sportowej

sklep sportowy Siedlce

Od 23 października 2010 roku Siedlczanie mają do dyspozycji największy w okolicy salon sprzedaży sprzętu sportowego zarówno dla osób rekreacyjnie uprawiających sport jak i zawodowców, którzy wiedzą jak ważne jest odpowiednie wyposażenie.

W 3 piętrowym budynku o powierzchni 1500 metrów kwadratowych czeka na Ciebie najwyższej jakości wyposażenie sportowe oraz wykwalifikowani sprzedawcy, którzy doradzą w wyborze sprzętu optymalnie dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

Posiadamy największy wybór produktów, w każdej kategorii. Wystawy sprzętów sportowych pozwolą na dokładniejsze zapoznanie się ich parametrami i możliwościami. Jako jedyny sklep sportowy w regionie posiadamy kompletne sprzęty do siłowni na sklepowej wystawie. Tylko u nas możesz naprawdę zapoznać się z produktem który zamierzasz nabyć.

Nasz lokal

Parter: Na parterze możesz znaleźć artykuły związane z ubiorem, odzieżą sportową i treakingową oraz szereg artykułów turystycznych i akcesoriów do fitnesu. Parter to także wystawa sprzętu narciarskiego.

I Piętro: Znajdziesz tu szeroki wachlarz desek snowboardowych z akcesoriami, łyżwy, baletki, stroje kąpielowe, akcesoria pływackie. Ponadto na wystawie znajdują się akcesoria piłkarskie i sprzęt do sztuk walki oraz hokeja. Na tym piętrze znajdziesz także puchary, statuetki i odznaczenia dla sportowców.

II piętro: Na drugim piętrze znajduje się okazała wystawa sprzętu do siłowni. Znajdziesz tu również różnego rodzaju piłkarzyki. Posiadamy również wystawę stołów tenisowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, sam przekonaj się jak wiele możemy Ci zaoferować.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek - piątek: 10 - 19
  • sobota: 10 - 15

Adres

ul. Sokołowska 33, Siedlce

Sklep sportowy Siedlce - kontakt